Siuntimo detalės

Pristatymas visada NEMOKAMAS

Mums labai svarbu greitai ir saugiai gauti užsakymą. Štai kodėl mes patikime savo pristatymus kruopščiai atrinktiems partneriams visame pasaulyje. Kruopščiai supakuojame Jūsų užsakymą, pasitikėdami, kad iškart pamilsite pasirinktus produktus.

Pristatymo informacija

Visi nauji užsakymai bus apdorojami darbo dienomis, nuo pirmadienio iki penktadienio, 9:00 – 16:00 laiko tarpe. Kai Jūsų užsakymas bus apdorotas ir paruoštas siuntimui, gausite el. laišką. Jūsų užsakymas bus pristatytas darbo dienomis. Visi siuntiniai turi būti pasirašyti gavėjo.

Kai kavos pupelės bus paskrudintos ir užsakymas paruoštas, išsiųsime jį per 48 valandas nuo mokėjimo gavimo. Visus užsakymus siunčiame su registruotu pristatymu, tačiau kai kuriais atvejais pristatymo stebėjimas gali būti neprieinamas, atsižvelgiant į pristatymo vietą ir siuntimo įmonę.

Jei pasirinkto produkto neturime sandėlyje, jūsų el. paštu atsiųsime numatomą pristatymo datą.

Lėšų grąžinimo politika

Jei produktas ar jo pakuotė sugadinta, arba turite bet kokių kitų su produkto kokybe susijusių problemų, galite prašyti grąžinti pinigus mūsų kontaktinė forma. Lėšos grąžinamos per STRIPE sistemą tiesiai į Jūsų panaudotą kredito kortelę per 5 darbo dienas.  

Pristatymo laikas

Kavos pupeles siunčiame po visą pasaulį! Pristatymo laikas gali skirtis priklausomai nuo Jūsų vietos.

Standartinis pristatymas paprastai trunka: 

5 – 15 darbo dienų Europoje;

2 – 4 savaitės JAV ir Kanadoje;

Nuo 4 savaičių Australijoje, Japonijoje, Kinijoje ir likusioje pasaulio dalyje.

Jei negalite rasti savo vietos sąraše arba gauti kainos pasiūlymo, susisiekite su mumis naudodami klientų palaikymo formą. Bandysime rasti būdą, kaip pristatyti Jūsų užsakymą.

Pristatymo būdai

Siunčiame visame pasaulyje naudodami skirtingus pristatymo būdus:

Siuntimas registruotu paštu
Tarptautinio pristatymo kurjeriai (tik B2B užsakymams)

Taip pat galimas greitas pristatymas per specialią kurjerių pristatymo paslaugą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba.

 

Užpildykite formą!

Turi verslą?!

Tapk mūsų ambasadoriumi čia

#tomorla

Jūsų naršyklė nepalaikoma, prašome atnaujinti.