Privatumo politika

Išleista 2021 m. rugsėjo mėn.

Internetinę parduotuvę www.tomorla.com kontroliuoja UAB „Prieskoniai verslui“. UAB "Prieskoniai verslui" pripažįsta Jūsų privatumo svarbą! Todėl darome viską, kad visa Jūsų asmeninė ir operacijų informacija būtų maksimaliai apsaugota. Jūsų asmeninės informacijos apsauga yra mūsų prioritetas. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kaip renkame, saugome, naudojame ir atskleidžiame bet kokius asmens duomenis, kuriuos renkame apie Jus, kai naudojatės šia svetaine, taip pat kaip saugome Jūsų asmeninės informacijos privatumą ir konfidencialumą.

UAB „Prieskoniai verslui“ reg.nr. 302562788 („mes“, „mes“ arba „mūsų“) yra vadinamasis „duomenų valdytojas“; savo asmens duomenų, todėl yra atsakinga už tai, ką darome su Jūsų asmens duomenimis, teisėtumą.

Mūsų duomenų rinkimą ir saugojimą reglamentuoja Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), kuris nustato nuoseklias duomenų apsaugos taisykles visoje Europoje. Mums suteikta informacija negali būti parduodama ar keičiamasi be Jūsų žinios, kai užsisakote prekes arba užsiregistruojate gauti mūsų naujienlaiškius. Jūsų informacija yra konfidenciali.

Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi tik aiškiai nurodytais tikslais ir negali būti vėliau tvarkomi jokiais tikslais, viršijančiais šiuos tikslus.

Kai užsisakysite produktus www.tomorla.com, Jūsų bus paprašyta pateikti tam tikrą informaciją apie save (asmens duomenis). Pateikta informacija bus naudojama griežtai siekiant Jus informuoti apie jūsų užsakymo apdorojimą ir pristatymą. Užsakymams pateikti reikalinga pagrindinė informacija, tokia kaip vardas ir pavardė, adresas, miestas, pašto kodas, telefono numeris, el. pašto adresas. Taip pat galėsime Jums išrašyti sąskaitas. Kai užsiregistruosite gauti mūsų el. naujienlaiškį, mes naudosime Jūsų el. paštą naujienlaiškiui išsiųsti. Visada galėsite atšaukti el. naujienlaiškį spustelėję „atšaukti prenumeratą“ el. laiške naujienlaiškio mygtuką.

Mes nerenkame jūsų svetainės informacijos ar asmeninės informacijos be Jūsų sutikimo, nebent jūs savanoriškai ją mums pateikiate. Tačiau mūsų svetainės priegloba rinks pasyvią informaciją apie mūsų svetainėje naršomus produktus, naudodama žurnalo failus tik analizės tikslais, kad padėtų mums atlikti svetainės pakeitimus, siekiant suteikti geriausią klientų aptarnavimą, kad apsipirkimas mūsų svetainėje būtų kuo greitesnis, ir kuo paprastesnis. UAB "Prieskoniai verslui" taip pat gali rinkti informaciją apie Jus iš pranešimų, kuriuos skelbiate svetainėje, ir el. laiškų ar laiškų, kuriuos mums siunčiate.

Galime naudoti Jūsų pateiktą informaciją, kad susisiektume su Jumis, kad pateiktumėte nuomonę apie mūsų paslaugas ir praneštume Jums apie svarbius svetainės ar mūsų paslaugų pakeitimus bei pokyčius. Tai darysime tik tiek, kiek sutikote.

Siekdami saugaus apsipirkimo internetu, bendradarbiaujame su Stripe. Mūsų partneris yra įsipareigojęs saugoti Jūsų asmeninę informaciją. UAB "Prieskoniai verslui" nerenka ir nesidalina jokių kredito kortelių numerių, galiojimo datų, CVV kodų ir pan. 

Mes neparduodame, neprekiaujame ar kitaip neperduodame išorinėms šalims Jūsų asmenį identifikuojančios informacijos. Tačiau galime paskelbti Jūsų informaciją, kai tai yra tinkama, kad būtų laikomasi įstatymų, mūsų svetainės politika arba apsaugotos mūsų ar kitų teisės, nuosavybė ar saugumas.

Retkarčiais į savo svetainę galime įtraukti arba pasiūlyti trečiųjų šalių produktų ar paslaugų. Šios trečiųjų šalių svetainės turi atskirą ir nepriklausomą privatumo politiką. Todėl mes neprisiimame atsakomybės už šių svetainių turinį ir veiklą. Atminkite, kad šios privatumo politikos gali skirtis nuo mūsų politikos. Prieš pateikdami asmeninę informaciją, rekomenduojame peržiūrėti ir suprasti jų privatumo politiką.

Retkarčiais galime keisti privatumo politiką. Pakeitimai bus paskelbti atnaujinus šį puslapį. Patariame reguliariai tikrinti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog sutinkate su pakeitimais.

Ši privatumo politika skirta paaiškinti, kaip UAB "Prieskoniai verslui" naudoja ir saugo bet kokią informaciją, pateiktą naudojantis šia svetaine (www.tomorla.com). Galite būti užtikrinti, kad jūsų pateikta informacija bus naudojama tik laikantis šio privatumo pareiškimo.

KĄ RENKAME

Paprastai renkami asmens duomenys yra informacija, kurią pateikiate apie save pildydami užsakymą:

• Vardas ir pavardė;
• Kontaktinė informacija, įskaitant el. pašto adresą ir telefono numerį;
• Demografinė informacija, pvz., pašto kodas, nuostatos ir pomėgiai;
· IP adresas.

Jūsų IP adresas renkamas formuojant užsakymą ir saugomas 2 metus. Mes jos nenaudojame asmens duomenims analizuoti. Visas IP adresas būtų saugomas tik tam, kad galėtume stebėti technines klaidas ar įsilaužėlių atakas. Mūsų žiniatinklio serveriai sukonfigūruoti taip, kad Jūsų IP adresas būtų laiku ištrintas po Jūsų apsilankymo mūsų svetainėje.

KĄ DAROME SU SURINKTA INFORMACIJA

Surinkta informacija naudojama siekiant suprasti Jūsų poreikius ir suteikti Jums geresnes paslaugas, visų pirma, dėl šių priežasčių:

• Vidaus apskaitos vedimas;

• Produktų ir paslaugų tobulinimas;

• Periodiškam reklaminių el. laiškų siuntimui apie naujus produktus, specialius pasiūlymus ar kitą informaciją, kuri, mūsų manymu, Jums gali būti įdomi;

• Jūsų informaciją taip pat naudojame norėdami susisiekti su Jumis rinkos tyrimo tikslais, nebent negautume Jūsų sutikimo. Galime susisiekti su Jumis el. paštu, telefonu, paštu. Šią informaciją galime naudoti norėdami pritaikyti svetainę pagal Jūsų pomėgius.

Asmens duomenys taip pat tvarkomi statistiniais tikslais, siekiant pamatyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine, ir analizuoti paieškos elgseną, taip pat rodyti Jums pritaikytą turinį. Tokie duomenys tvarkomi apibendrinta forma arba tokia forma, kuri negali identifikuoti Jūsų kaip asmens. Duomenys taip pat netiesiogiai tvarkomi kuriant, testuojant ir administruojant IT sistemas, kurios yra mūsų svetainėje.

JŪSŲ TEISĖS

Pagal taikomus duomenų apsaugos įstatymus Jūsų teisės apima:

  • Prieigos teisė – Jūs turite teisę susipažinti su mūsų tvarkomais asmens duomenimis. Taip pat turite teisę gauti tam tikrą informaciją apie tai, ką darome su asmens duomenimis. Tokia informacija pateikiama šiame dokumente.
  • Teisė į ištaisymą – Jūs turite teisę ištaisyti netikslius su Jumis susijusius asmens duomenis ir reikalauti, kad būtų užpildyti neišsamūs asmens duomenys.
  • Teisė ištrinti – Jūs turite teisę, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištrinti. Tai yra vadinamoji „teisė būti pamirštam“.
  • Teisė į apdorojimo apribojimą – turite teisę apriboti, kaip naudojame Jūsų asmens duomenis.
  • Teisė į duomenų perkeliamumą – turite teisę gauti iš mūsų savo asmens duomenis (arba asmens duomenis tiesiogiai perduoti kitam duomenų valdytojui) susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu.
  • Teisė prieštarauti – Jūs turite teisę nesutikti su tam tikro tipo asmens duomenų tvarkymu, kurį atliekame.

Galiausiai taip pat turite teisę pateikti skundą atitinkamai duomenų apsaugos priežiūros institucijai.

SAUGA

Esame įsipareigoję užtikrinti, kad Jūsų informacija būtų saugi. Siekdami užkirsti kelią neteisėtai prieigai ar atskleidimui, įdiegėme tinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, skirtas apsaugoti ir apsaugoti internete renkamą informaciją. Pavyzdžiui, visose sistemose palaikome aukštą techninio saugumo lygį (atkūrimas po nelaimės, prieigos apribojimai ir kt.).

KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS

Slapukas yra mažas failas, kuriame prašoma leidimo jį įdėti į Jūsų kompiuterio standųjį diską. Kai sutinkate, failas pridedamas ir slapukas padeda analizuoti žiniatinklio srautą arba praneša, kai lankotės tam tikroje svetainėje. Slapukai leidžia žiniatinklio programoms atsakyti Jums kaip asmeniui. Žiniatinklio programa gali pritaikyti savo veiklą pagal Jūsų poreikius, mėgstamus ir nemėgstamus dalykus, rinkdama ir atsimindama informaciją apie Jūsų nuostatas.

Naudojame srauto žurnalo slapukus, kad nustatytume, kurie puslapiai yra naudojami. Tai padeda mums analizuoti duomenis apie tinklalapio srautą ir tobulinti savo svetainę, kad ją pritaikytume pagal klientų poreikius. Šią informaciją naudojame tik statistinės analizės tikslais, o tada duomenys pašalinami iš sistemos.

Galite pasirinkti priimti arba atmesti slapukus. Daugelis žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau paprastai galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atmesti slapukus, jei norite. Tai gali neleisti Jums pasinaudoti visais svetainės privalumais.

NUORODOS Į KITAS SVETAINES

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas dominančias svetaines. Tačiau jei nuspręsite naudoti šias nuorodas, išeisite iš mūsų svetainės. Svarbu pažymėti, kad mes nekontroliuojame kitų svetainių. Todėl negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią pateikiate lankydamiesi tokiose svetainėse, apsaugą ir privatumą, ir tokioms svetainėms šis privatumo pareiškimas netaikomas. Rekomenduojame perskaityti kitų svetainių, kuriose lankotės, asmens duomenų tvarkymo politiką.

ASMENINĖS INFORMACIJOS VALDYMAS

Galite pasirinkti apriboti asmeninės informacijos rinkimą arba naudojimą šiais būdais:

• Kai Jūsų prašoma užpildyti formą svetainėje, ieškokite langelio, kurį spustelėję nurodykite, kad nenorite, kad informacija kas nors naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais;

• Jei anksčiau sutikote, kad Jūsų asmeninę informaciją naudotume tiesioginės rinkodaros tikslais, galite bet kada persigalvoti parašydami mums arba el. paštu adresu klientų aptarnavimas

Neparduosime, neplatinsime ir neišnuomosime Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent turėsime Jūsų sutikimą arba to nereikalauja įstatymai. Galite prašyti išsamios asmeninės informacijos, kurią apie Jus laikome pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR).

Jei turite klausimų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu ar slapukų naudojimu, arba jei norite pasinaudoti savo teisėmis pagal galiojančius duomenų apsaugos teisės aktus, rašykite adresu UAB "Prieskoniai verslui", V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius, Lietuva, el. paštas: info@tomorla.com

Jei manote, kad bet kokia mūsų turima informacija yra neteisinga arba neišsami, kuo greičiau susisiekite su mumis el. paštu. Mes nedelsdami ištaisysime bet kokią neteisingą informaciją.


#tomorla

Jūsų naršyklė nepalaikoma, prašome atnaujinti.