SWISS WATER DECAF Brazilijos Minas Gerais kavos pupelės, 1 kg

Visi produktai

SWISS WATER DECAF Brazilijos Minas Gerais kavos pupelės, 1 kg
BRAZILIJA DECAF
51.00 €

Informacija

 • Nemokamas tarptautinis pristatymas

Prekės aprašymas

Brazilijos Minas Gerais SW Decaf kava suteikia saldų ir riešutinį poskonį, tobulą tiems, kurie ieško kavos be kofeino varianto. Swiss Water Decaf procesas, nenaudojant cheminių medžiagų, užtikrina švarų kofeino pašalinimo procesą, todėl šios kavos pupelės yra saugus ir skanus pasirinkimas.

Skonio natos:

ŽEMĖS RIEŠUTAI, PIENIŠKAS ŠOKOLADAS, IRISAI

Plačiau apie kavą:

Ši be kofeino kava iš Brazilijos yra įrodymas, kad be kofeino kava gali būti skani. Su minkštu, saldžiu skoniu, primenančiu pienišką šokoladą ir skrudintus žemės riešutus, tai tarsi natūralus Snickers batonėlis puodelyje. Mes labai mėgstame įvardinti Brazilijos kavą kaip klasikinę, nes ji yra labai patikima ir nesikeičianti.

Kava iš Brazilijos ūkių pirmiausia yra siunčiama į SWISS WATER DECAF centrą Vankuveryje. Čia pupelės pamerkiamos švariame ir šviežiame vandenyje tam, kad būtų atsargiai pašalintas kofeinas be jokių cheminių junginių, naudojant Swiss Water® procesą. Šios pupelės padės mums atstatyti kavos skonio pojūtį, ypač tuomet, kai mes persistengiame su retomis ir neįprastomis kavos rūšimis.

Mes skrudiname kavą mažomis partijomis kelis kartus per savaitę siekdami gauti šviežiausią produktą. Pakuojame ir siunčiame siuntinius paštu tą pačią arba sekančią dieną po užsakymo, išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas.

Savybės

  • MINAS GERAIS, BRAZILIJA
  • 1000 M.
  • ARABIKA
  • BOURBON, CATUAI
  • SWISS WATER DECAF
  • VIDUTINIS

Naudojimas

Šios kavos pupelės yra skrudintos Tom Orla virtuvės meistro, žinomo Lietuvoje kavos skrudintojo, baigusio LONDON SCHOOL OF COFFEE, o jo asmeninė kavos parduotuvė buvo nominuota 50 geriausiųjų Europos kavinių 2020 m.

sąraše.
#tomorla

Jūsų naršyklė nepalaikoma, prašome atnaujinti.