Peru SOL Y CAFÉ kavos pupelės, 1 kg

Visi produktai

Peru SOL Y CAFÉ kavos pupelės, 1 kg
PERU
53.00 €

Informacija

 • Nemokamas tarptautinis pristatymas

Prekės aprašymas

SOL Y CAFÉ kavos pupelės turi Fair Trade sertifikatą, auginamos tvariai Cajamarca regione, Peru. Šis regionas gali pasiūlyti gausią biologinę įvairovę ir saugomas teritorijas, užtikrinančias aplinkai draugiškus augimo būdus ir unikalumą bei paprastumą, todėl SOL Y CAFÉ kavos pupelėms yra sunku atsispirti.

Skonio natos:

DŽIOVINTI VAISIAI, SKRUDINTI RIEŠUTAI, ŠOKOLADINIS DESERTAS

Plačiau apie kavą:

SOL Y CAFÉ kooperatyvas apjungia daugiau nei 1000 narių iš Cajamarca regiono, išsidėsčiusio nuo Andų kalnų slėnių iki Amazonės atogrąžų miškų. Šis regionas yra garsus savo gausia biologine įvairove ir saugomomis teritorijomis, todėl kavos auginimas vykdomas taikant tvarią metodiką. Be to, ši kava yra ne tik ekologiška, bet ir turi Fair Trade sertifikatą - tai miela smulkmena, bet ją verta pastebėti.

Mes ypač mėgstame kavą iš Peru dėl jos sodrumo ir nepretenzingumo. Tai desertas, kuriam atsispirti tiesiog neįmanoma. Įsivaizduokite karštą Lietuvos Operos ir Baleto teatro šokoladą, kuris patobulintas įvairiais džiovintais vaisiais ir skrudintais riešutais. Jei tai jums skamba skaniai, tuomet jums tikrai patiks ši kava, kurią augina SOL Y CAFE ūkininkai.

Mes skrudiname kavą mažomis partijomis kelis kartus per savaitę siekdami gauti šviežiausią produktą. Pakuojame ir siunčiame siuntinius paštu tą pačią arba sekančią dieną po užsakymo, išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas.

Savybės

  • JAÉN, SAN IGNACIO, CAJAMARCA, PERU
  • 1500/2050 M.
  • ARABIKA
  •  CATIMOR, TYPICA, CATUAI
  • DRĖGNASIS
  • VIDUTINIS

Naudojimas

Šios kavos pupelės yra skrudintos Tom Orla virtuvės meistro, žinomo Lietuvoje kavos skrudintojo, baigusio LONDON SCHOOL OF COFFEE, o jo asmeninė kavos parduotuvė buvo nominuota 50 geriausiųjų Europos kavinių 2020 m.

sąraše.
#tomorla

Jūsų naršyklė nepalaikoma, prašome atnaujinti.