Papua Naujosios Gvinėjos kavos pupelės ELIMBARI, 200 g

Visi produktai

Papua Naujosios Gvinėjos kavos pupelės ELIMBARI, 200 g
Papua Naujoji Gvinėja
15.00 €

Informacija

 • Nemokamas tarptautinis pristatymas

Prekės aprašymas

ELIMBARI yra retos ir egzotiškos kavos pupulės, auginamos mažuose ūkiuose CHUAVE regione, Papua Naujojoje Gvinėjoje, turinčios pikantišką ir kartų skonį. Labai tamsiai skrudinta kava, o jos skonio natos susidaro iš pomelo, muskato, gvazdikėlių, juodojo šokolado ir tabako. Šią kavą privalo išbandyti kavos mėgėjai, mėgstantys drąsius skonius.

Skonio natos:

POMELO, MUSKATAS, ŠOKOLADAS, TABAKAS

Plačiau apie kavą:

Ieškodami stiprios, sunkios, pikantiškos kavos mes radome ELIMBARI. Šios egzotiškos kavos pupelės auga mažuose ūkiuose CHUAVE regione, Papua Naujojoje Gvinėjoje, kurie primena jaukias vietinių sodybas. Tai yra vienintelės kavos pupelės, kurias leidžiame sau skrudinti itin tamsiai. Mes tikime, kad HLEMBARI kavos pupelės būtent taip parodo savo tikrąją veidą. Mūsų nosys džiaugiasi pomelo žievelės, muskato, gvazdikėlių, juodojo šokolado ir tabako kvapais. Tai yra mūsų skrudinama kava, turinti daugiausiai karčiųjų natų. Dažnai mes lyginame šią kavą su žemo dažnio garsais, kurių mes trokštame pilnavertiškoje muzikos kompozicijoje.

Mes skrudiname kavą mažomis partijomis kelis kartus per savaitę siekdami gauti šviežiausią produktą. Pakuojame ir siunčiame siuntinius paštu tą pačią arba sekančią dieną po užsakymo, išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas.

Savybės

  • CHIMBU, CHUAVE, PAPUA NAUJOJI GVINĖJA
  • 1600 M.
  • ARABIKA
  • TYPICA, ARUSHA, BOURBON
  • DRĖGNASIS
  • VIDUTINIS

Naudojimas

Šios kavos pupelės yra skrudintos Tom Orla virtuvės meistro, žinomo Lietuvoje kavos skrudintojo, baigusio LONDON SCHOOL OF COFFEE, o jo asmeninė kavos parduotuvė buvo nominuota 50 geriausiųjų Europos kavinių 2020 m.

sąraše.
#tomorla

Jūsų naršyklė nepalaikoma, prašome atnaujinti.