Mūsų kavos pupelės, 200 g

Visi produktai

Mūsų kavos pupelės, 200 g
KENIJA
2.00 €

Informacija

  • Nemokamas tarptautinis pristatymas

Prekės aprašymas

Mūsų įmonė gali pasigirti daugiau nei 10 metų skrudinimo ir klientų aptarnavimo patirtimi visoje Europoje ir Azijoje, su garsiu kavos skrudinimo meistru bei pažangiomis technologijomis, leidžiančiomis mums aptarnauti didelius ir mažus užsakymus, siųsti šviežias pupeles visame pasaulyje. Išbandykite mūsų atrinktas kavos pupeles ir pajuskite unikalią bei nuostabią skonio patirtį.

Plačiau apie mus:

Mes didžiuojamės savo išsamiomis žiniomis ir kavos skrudinimo patirtimi, dešimtmetį teikdami paslaugas Europoje ir Azijoje. Tom Orla virtuvės meistras, žinomas Lietuvoje kavos skrudintojas, baigė LONDON SCHOOL OF COFFEE, o jo asmeninė kavos parduotuvė buvo nominuota 50 geriausiųjų Europos kavinių 2020 m. sąraše.

Mes naudojame pažangų GIESEN W15A skrudintuvą, kuris leidžia mums lengvai valdyti didelius ir mažus užsakymus. Išskirtinis mūsų dėmesys šviežumui yra akivaizdus galimybėje pristatyti kavos pupules klientams Europoje, Azijoje ir Amerikoje per kelias dienas po skrudinimo.

Mūsų kavos pupelės yra atidžiai sukurtos, siekiant, kad kiekvienas puodelis pateiktų unikalią ir nuostabią skonio patirtį. Tiek jei mėgstate drąsesnes, tvirtesnes kavas, tiek jei labiau traukia švelnesni, subtilesni variantai, mes turime viską, kas atitiks jūsų skonio pojūčius. Jei ieškote aukštos kokybės kavos patirties, rinkitės iš mūsų kavos pupelių pasirinkimo.

Mes skrudiname kavą mažomis partijomis kelis kartus per savaitę siekdami gauti šviežiausią produktą. Pakuojame ir siunčiame siuntinius paštu tą pačią arba sekančią dieną po užsakymo, išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas.

Savybės

Naudojimas

Šios kavos pupelės yra skrudintos Tom Orla virtuvės meistro, žinomo Lietuvoje kavos skrudintojo, baigusio LONDON SCHOOL OF COFFEE, o jo asmeninė kavos parduotuvė buvo nominuota 50 geriausiųjų Europos kavinių 2020 m.

sąraše.
#tomorla

Jūsų naršyklė nepalaikoma, prašome atnaujinti.